Domov >> IAESTE Slovakia

IAESTE Slovakia

 

iKariéra Dni Príležitostí jeseň 2015

Študentská organizácia, IAESTE Slovakia, organizuje 25.11.2015 o 9.00 hod. v priestoroch Fakulty elektrotechniky a informatiky STU už 23. ročník veľtrhu iKariéra Dni Príležitostí.
Tento veľtrh je určený absolventom, ale i študentom technických odborov, ktorým ponúka rôzne pracovné príležitostí, kontakt so zamestnancami uznávaných firiem a taktiež možnosť oboznámiť sa s fungovaním najznámejších spoločností technického odvetvia.

Viac nájdeš na: dniprilezitosti.sk

titulka_fb.jpg

O nás

Cieľom IAESTE Slovakia je pokračovať v úspešnej tradícii aktivít a projektov v oblasti personálneho manažmentu a zvýšiť počet získaných zahraničných odborných stáží pre slovenských študentov. Sme si vedomí toho, že otázka uplatnenia sa absolventa na trhu práce je náročná záležitosť, a preto majú naše projekty jediný cieľ – pomôcť Vám uspieť na trhu práce.

IAESTE partia

Pridaj sa k IAESTE tímu!

Si bežný študent a máš pocit, že toho dokážeš oveľa viac? Chceš zapadnúť do partie mladých ľudí, ktorých spája chuť baviť sa a pracovať na niečom skutočnom, čo má zmysel? Rád spoznávaš nové miesta a ľudí? Nemáš problém pustiť sa do niečoho nového, prekonať sám seba a dokázať, čo v Tebe je?

iaeste_studenti.jpg

IAESTE nie je nič iné než partia študentov, ktorí si svoj voľný čas spríjemňujú prácou na skutočných projektoch, kde majú možnosť vyskúšať si prácu v tíme, samotné riadenie projektov, ale aj krízový manažment a riešenie vzniknutých problémov. V IAESTE zistíš, čo všetko obnáša organizovanie rôznych udalostí, naučíš sa niesť zodpovednosť za zverené úlohy a v neposlednom rade zažiješ pocit z dobre vykonanej práce, ktorý je na nezaplatenie ☺.
Samozrejme, okrem toho, že v IAESTE makáme na viacerých skutočných projektoch (iKariéra Dni Príležitostí, Online Career Fair, Training Day, How-Know, IT projekty,...), vždy si nájdeme čas na zábavu a cestovanie, preto je vítaný každý záujemca, ktorý by rád v partii kamarátov spoznával svet, zdokonalil sa v cudzích jazykoch, prípadne sa len tak niečo nového priučil.

iaeste_skupina.jpg

V IAESTE dostaneš príležitosť:

 • zdokonaliť sa v cudzích jazykoch vďaka kontaktu so zahraničnými študentami,
 • s výhodou vycestovať na odbornú zahraničnú stáž,
 • zúčastňovať sa rôznych akcií na Slovensku aj v zahraničí,
 • podieľať sa na zaujímavých projektoch,
 • naučiť sa komunikovať s firmami a nadviazať kontakty,
 • osvojiť si manažérske schopnosti,
 • získať sebavedomie,
 • vylepšiť svoje prezentačné schopnosti,
 • vytvoriť a zrealizovať vlastný nápad/projekt,
 • naučiť sa tímovej spolupráci,
 • vymýšľať zábavu pre skupinu študentov,
 • realizovať rôzne IT projekty v praxi,
 • navrhovať grafiku propagačných materiálov,
 • ... .

Pokiaľ si sa v bodoch našiel/a a rád/a by si sa k nám pripojil/a, stačí vyplniť tento formulár, na základe ktorého sa Ti ozveme a veľmi radi sa s tebou o IAESTE bližšie porozprávame. ☺

Toto sa Ti pri nás určite nestane! :P

iaeste_lev.jpg

Vycestuj s nami na stáž!

Výmena odborných stáží je našou hlavnou náplňou. Absolvovaním odbornej stáže v zahraničnej spoločnosti alebo na univerzite si rozšíriš odborné a jazykové znalosti, overíš si teóriu v praxi, spoznáš mladých ľudí z rôznych kútov sveta, získaš kontakty a skúsenosti, ktoré neskôr s výhodou využiješ pri hľadaní svojho budúceho zamestnania.

iaeste_piesok.jpg

Čo všetko k získaniu stáže potrebuješ?

V prvom rade potrebuješ predovšetkým odvahu, teoretické základy zo školských lavíc, chuť cestovať, učiť sa, zažiť nezabudnuteľné leto, spoznávať svet,... ☺.
Čo sa týka formálnych záležitostí, všetko potrebné nájdeš na našej stránke alebo zistíš, keď nám napíšeš na exchange@iaeste.sk.
Ponuku aktuálnych stáží nájdeš na tomto mieste.